Elementary Choir Roster

2017-18

Attention ParentsPersonalized souvenirs will be available at the performance site.
School Name Voice
 
Andover MS
  Connor Hanson A
  Carson Kindle S
  Ashlin Lynch S
  Addison Thrash S
  Nicole Winter A
  James Zheng A
Andover-Central MS
  Brooklyn Flores S
  Jenna Greenfield A
  Scarlette Haviland S
  Emily McMullin A
  Addison Moos A
  Emma Vinther S
Andover-Martin Elem.
  Jadyn Devries A
  Kaylin Hanson S
  Marisa Scholl S
  Brookelynn Stemple S
  Avery Vogt A
  Karissa Williams A
Andover-Meadowlark Elem.
  Addi Dame A
  John Hayes S
  Bella Kear A
  Bryson Post S
  Chandler Rogers A
  Emilie Thurman S
Andover-Prairie Creek Elem.
  Zaviera Buettgenbach S
  Abby Engle S
  Tyler Gannon S
  Morgan LeMonnier A
  Natalie Moore A
  JT Short A
Andover-Wheatland Elem.
  Cooper Bystrek A
  Alex Hobson A
  Jennifer Huela S
  Nadia Kaewsai S
  Sophia Mandanis S
  Gabrielle Walker A
Augusta-Garfield Elem.
  Caden Gilbert S
  Hailey Manahan A
  Molly Marteney S
  Camrea Riley A
  Raegan Stillwell A
  Mikaela Tymony S
Conway Springs MS
  Grace Bender S
  Courtney Ebner A
  Eden Hesse S
  C.J. Round A
  Mya Scott S
  Conner Walker A
Conway Springs-Kyle Trueblood Elem.
  James Hancock A
  Bailey Kennard S
  Cooper Koster A
  Regan May S
Derby-Tanglewood Elem.
  Jackson Akins S
  Robbie Ashurst A
  Alyssa Hardsaw A
  Dyani Hollonquest A
  Vivian McAdam S
  Ellie McCracken S
El Dorado-Grandview Elem.
  Sophia Beggs S
  Brynlee Carson S
  Briley Ferren S
  Blake Hightower A
  Duke Jensen A
  Kru Sanchez A
Garden Plain
  Sloane Byers A
  Hayden Graves S
  Eva Ives A
  Angelina Moyer S
  Tate Nelson A
  Alyssa Poe S
Goessel JH
  Eli Boden A
  Layne Clark A
  Braylyn Hoopes S
  Alece McCombs S
  Noah Schrag A
  Miranda Tyler S
Harper Elem.
  Elliott Evans S
  Kenzie Haydock A
  Darla Hennessee S
  Lanni Holdt S
  Linda Stephens A
  Joshua Welch A
Hutchinson-Wiley Elem.
  Sydney Allen S
  Ella Chastain A
  Kilynn McGill A
  Jordan Pratt S
  Olivia Self S
  Rachel Tomac A
Kingman Elem.
  Ben Babson A
  Victoria Hepburn S
  Taylor McGowne A
  Marissa Oglesby S
  Abigail Swingle S
  Noah Wendling A
Leon-Bluestem Elem.
  Heaven Crissup A
  Layla Dieguez A
  Joyous Fisher S
  Dakota Veatch S
  Chelsey Williams S
  Keyauna Worrell A
Lyons-Central Elem.
  Willa Bryant S
  Braxton Clayton A
  Leina Clayton S
  J. T. Denton A
  Kathleen Elliot S
  Nick Rose A
Maize MS
  Lea Ames S
  Nicole Hayes A
  Makayla Holt A
  Dashall Meyer A
  Stahley Sears S
  Gideon Woodard S
Maize-South MS
  Carley Bell A
  Lena-Sophie Cziener A
  Chase Ewing A
  Kaydence Hines S
  Bella Kalal S
  Gavin Oertle S
Newton-Santa Fe 5/6 Center
  Carly Anderson A
  Alexis Giles A
  Zoe Graber A
  Rylison Grieb S
  Ronni Horn S
  Nataniya May S
Sterling GS
  Isabelle Bates A
  Caleb Giorgetti S
  Caitlin Oden S
  Adam Schweizer A
  Adam Vincent A
  Lydia Webb S
Wichita-Cleaveland Magnet
  Charel Abbott A
  Rayna Gillespie A
  Tyson Meller S
  Makenzie Stark S
  Jessica Velazquez-Wallace A
  Makenzie Weedon-Jacobs S
Wichita-Cooper Elem.
  Violet Bogle S
  Leticia Castillo S
  Marlene Munoz A
  Danton Pore A
  Cianna Rasico S
  Jasmine Samounty A
Wichita-Kensler Elem.
  Isabel Gunter S
  Schoenstatt Morales S
  Isaiah Nelson A
  Riley Schill S
  Elaina Ward A
  John Younkman A
Wichita-McLean Magnet Elem.
  Kaylie Giang A
  Ruby Moore A
  Destiny Reid S
  Leah So S
Wichita-Pleasant Valley Elem.
  Marcus Sellers S
 
Chairperson
Marcia Bricker
Wichita-Cessna Elem.
Wichita, KS